<<  Firma Profili  >>
 

HATİPOĞLU; Konya'da Plastik enjeksiyon ürünlerin imalatı ve makina satışı alanında hizmet vermektedir.

 

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 

Firmamız;

 

Plastik koltuk ayarları, plastik baza ve çekyat ayakları ile plastik kar zinciri imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz ülkemizin dört bir köşesine pazarlanmaktadır.

 

Plastik enjeksiyon makinası olmayan müşterilerimizin, fason plastik enjeksiyon baskılarını da profesyonel plarak yapmaktayız.

 

Ayrıca;

 

İkinci el plastik enjeksiyon makinaların satış ve pazarlaması alanında hizmet vermekteyiz.

 

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

 

Vizyon;

 

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

 

 

       
HATİPOĞLU
Plastik - Enjeksiyon - Makina