<<  Haberler  >>
 
Web Sitemiz Faaliyete Girdi
 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ve firmamızla ilgili, aradığınız bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşabileceğiniz güncel trendlere uygun bir web sitesi hazırladık.

 

Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi daha yakından inceleme fıtsatı bulabileceksiniz.

     
Plastik Kar Zinciri
 

Kolay Sök, Tak Fonksiyonlu ve Dayanıklı... Kısa sürede montaj ve demontaj-taşıma kolaylığı, Ürünümüz muhtelif birçok araçta denenmiş olup AŞIRI hız yapılmadığı müddetçe asfalt üzerinde de kullanılabilecek şekilde özel hazırlanmış hammadde ile üretilmiştir. Ürünümüz 13-18 jant aralıkları için tasarlanmıştır.


Araçlarınızı kar, buz ve çamurlu yol koşullarında kullanabilmeniz için üretilmiş ve tasarlanmıştır. Karfix acil durum kar aparatı (kutu içinde 10 adet kit bulunmaktadır. Çekici tekerlere 5'er'adet tâkılmalıdır. Kısa süreli kullanımlar için argelendirilmiştir.
Aracın kar, çamur gibi olumsuz durumlarda saplandığı yerden çıkarmak için üretilmiştir.

     
Plastik Enjeksiyon Fason Baskı
 

Plastik enjeksiyon fason baskı, sıcaklık yardımı ile eritilmiş plastik hammaddenin bir kalıp içine enjekte edilerek şekillendirilmesi ve soğutularak kalıptan çıkarılmasını içeren bir imalat yöntemidir. Bu metod ile en küçük üründen, bahçe mobilyalarına kadar çok çeşitli ebat ve kategorilerde plastik parçalar imal edilebilir. En yaygın imalat yöntemlerinden biridir.

 

Firmamız; çikolata kalıpları, inşaat, otomotiv, aydınlatma, damlama sulama gibi pek çok sektörün ürünlerini fason olarak baskı yapmaktadır.

     
2 El Plastik Enjeksiyon Makinası
 

İkinci el plastik enjeksiyon makina taleplerinizi karşılıyoruz. Firmamız; İkinci el enjeksiyon makinalarının satışı alanında da hizmet vermektedir.

 

Bize ihtiyacınız olan enjeksiyon makinası talebinizi iletin, size en uygun makinayı hizmetinize sunalım.