.

.::. Firma Pofili

 

 

HATİPOĞLU; Konya'da Plastik enjeksiyon ürünlerin imalatı ve makina satışı alanında hizmet vermektedir.


Firmamız;


Plastik koltuk ayarları, plastik baza ve çekyat ayakları ile plastik kar zinciri imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz ülkemizin dört bir köşesine pazarlanmaktadır.


Plastik enjeksiyon makinası olmayan müşterilerimizin, fason plastik enjeksiyon baskılarını da profesyonel olarak yapmaktayız. Fason baskı hatayı affetmez. Baskı sonunda hatalı işlem yapıldığı fark edilirse, binlerce ürün çöp olmuş demektir. Yaptığımız işin önemini çok iyi biliyoruz.


Ayrıca;


İkinci el plastik enjeksiyon makinaların satış ve pazarlaması alanında hizmet vermekteyiz.


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak kalite politikamızın temellerini oluşturmaktadır.


 

plastik enjeksiyon fason baskı, konya plastik fason baskı, plastik enjeksiyon baskı firmaları, fason plastik enjeksiyon konya, plastik baza çekyat ayağı, plastik koltuk ayağı, plastik mobilya ayağı, plastik koltuk kanepe çekyat ayağı, plastik koltuk baza çekyat ayağı imalatı plastik kar zinciri, Konya plastik kar zinciri imalatı, Pratik plastik kar zinciri, plastik kar zinciri fiyatları,toptan plastik kar zincir satılık ikinci el plastik enjeksiyon makinası, konya ikinci el plastik enjeksiyon makinası, plastik enjeksiyon baskı makinası, plastik enjeksiyon fason baskı